Pozvánka na Valnou hromadu SOCR ČR

Publikováno: 5. 2. 2016

Valná hromada Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR se uskuteční ve čtvrtek 18. 2. 2016 od 10.00 v Brně v rámci mezinárodního potravinářského veletrhu Salima, BVV – Veletrhy Brno, Kongresové centrum – 2. patro, sál C

POKYNY PRO VSTUP – VJEZD do areálu Výstaviště: Vjezd vozidla a vstup účastníků VH branou č. 4 bude umožněn po předložení této pozvánky – s ohledem na skutečnost, že parkování v areálu je zpoplatněno a platí se při výjezdu vozidel, ponechte si tuto pozvánku po celou dobu pobytu na výstavišti za předním sklem.

Všem členům SOCR ČR – účastníkům VH SOCR  ČR  bude umožněn celodenní vstup na veletrh SALIMA zcela zdarma.

Svoji účast a krátké vystoupení na jednání VH přislíbili ministr zemědělství M. Jurečka či ministr průmyslu a obchodu J. Mládek.

Vzhledem k tomu, že uvažujeme o možnosti zajištění společné dopravy pro zájemce autobusem z Prahy do Brna a zpět, prosím o sdělení, zda byste měli eventuelně zájem o využití této možnosti dopravy, či si zajistíte dopravu individuálně.

Veškeré podrobnosti o společné dopravě by byly zájemcům včas sděleny. Předpokládá se odjezd z  Prahy v brzkých ranních hodinách cca 6.30 hod. a odjezd z Brna v odpoledních hodinách cca okolo 17.00 hodiny.

Svoji účast prosím potvrďte prostřednictvím přiložené NÁVRATKY, kterou zašlete e-mailem na adresu sekretariat@socr.cz  nejpozději do 9. 2. 2016.

 

V příloze tohoto článku naleznete potřebné materiály.

 

 

Ke stažení

POZVÁNKA NA VALNOU HROMADU 2016.pdf PDF 22.04.2021 234.05 KB
Mapa BVV k VH SOCR ČR.png PNG 22.04.2021 1.19 MB

ODKAZY A ZPRÁVY

STRATEGIČTÍ PARTNEŘI

  • PP
  • KMV