Našim  ctěným  zákazníkům

Publikováno: 20. 3. 2020

Aktuální situaci, kterou vyvolalo šíření koronaviru, jsme si ještě před třemi měsíci nedokázali představit. Všichni přitom víme, že jde pouze o dočasnou záležitost, jejíž řešení však vyžaduje drsná opatření. Některá z nich sníží pohodlí našeho života, ale je to cena, kterou musíme zaplatit.

To, že máme všichni respekt z neznámého, je přirozené. Chtěli bychom vás ale ujistit, že každý z nás, zaměstnanců prodejen potravin a dalšího základního zboží, děláme maximum pro to, abychom vám a vašim rodinám zajistili vše, co k životu potřebujete. A není to někdy zrovna jednoduché.

Úzce spolupracujeme s vládou a našimi dodavateli, navýšili jsme kapacity distribučních center i jejich obsluhy, sklady jsme naplnili na maximum. Každý náš zaměstnanec zažívá něco, co nezažil. A to nejen v soukromém životě, ale taky v tom pracovním. A za to jim patří obrovské poděkování. Bez jejich obrovského nasazení by se zásobování zkomplikovalo, díky nim si ale můžete jít nakoupit každý den tak, jak jste zvyklí. Všichni si uvědomujeme, že na nás leží odpovědnost za to, aby měl každý dostatek potravin.

VAŠI POMOC VŠAK POTŘEBUJEME I MY

Chtěli bychom vás požádat, abyste při každém nákupu mysleliinanašezaměstnance. Prosíme vás, abyste zvážili, zda skutečně potřebujete hromadit zásoby a nakupovat v tak nestandardních množstvích. Zboží v regálech průběžně doplňujeme, ale přirozeně se stává, že díky této situaci někteří zákazníci odejdou s prázdnou. A je to zbytečné. Pro všechny je přitom potravin dost a jejich nedostatek vžádnémpřípaděnehrozí.Potřebujemevšaknatomysletvšichni.

Dejme společně pozor na naše rodiny, přátele a sousedy. Postarejme se o ty kolem nás, kteří jsou starší, zranitelní nebo z nějakého důvodu nemohou či nechtějí opustit domov. Hodnoty jako pochopení, zodpovědnost a solidarita nám, občanům České republiky, nikdy nechyběly. A teď je ten správný čas je znovu ukázat.

Děláme vše, co je v našich silách, abychom tuto výzvu zvládli. Sloužit vám a zajistit bezpečí všech, kteří pro nás pracují, bude vždy naší prioritou.

 

loga.png

Zdroj: SOCR ČR

Ke stažení

Dopis řetězce A0 TISK.pdf PDF 23.04.2021 372.50 KB

ODKAZY A ZPRÁVY

STRATEGIČTÍ PARTNEŘI

  • PP
  • KMV