Mastercard Obchodník roku 2019 - Zaměstnavatel v obchodě

Publikováno: 14. 11. 2019

Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR za podpory společnosti Mastercard vyhlašuje v  rámci soutěže „Mastercard Obchodník roku 2019“ 3. ročník ve speciální kategorii „Zaměstnavatel v  obchodě“.

Jako každoročně se budou na konferenci Retail Summit (tentokrát na slavnostním večeru dne 4.2. 2020) vyhlašovat vítězové soutěže „Mastercard Obchodník roku 2019“.

Soutěž je primárně určená organizacím z oblasti obchodu s více než 250 zaměstnanci, mohou se však  přihlásit i menší zaměstnavatelé z oblasti obchoduDo soutěže se mohou zapojit všichni obchodníci sdruženi ve Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR, ale i nečlenské firmy. Oproti předchozím ročníkům došlo k určitému zjednodušení a úpravě dotazníku, který nyní lépe odpovídá charakteru obchodních organizací, kde těžiště úspěchu leží na pracovnících jejich provozoven.

Odborným garantem vyhodnocení této kategorie je nezávislá odborná společnost Hays Czech Republic s.r.o. Srdečně Vás proto zveme k  účasti v  této soutěži, do které se můžete zapojit vyplněním online dotazníku na tomto odkaze. Pozor! Vyplňování on-line dotazníku není možné přerušit a vyplněné údaje uložit. Data, která prostřednictvím dotazníku poskytnete, považujeme za přísně důvěrná, jsou určena výhradně pro účel vyhodnocení výše uvedené soutěže, nebudou nikde zveřejňována ani předávána třetím osobám. 

Dotazník je třeba vyplnit a odeslat nejpozději do 20. prosince 2019, po tomto datu bude již probíhat zpracování výsledků.

Budeme velmi rádi, pokud se všichni do této soutěže zapojíte.

V případě potřeby konzultace či doplnění odpovědi je možné poslat dotazy či zprávu emailem na marketing@hays.cz, členové Svazu obchodu a cestovního ruchu se mohou obrátit i na sekretariát Svazu copjakova@socr.cz  

Zdroj: SOCR ČR

ODKAZY A ZPRÁVY

STRATEGIČTÍ PARTNEŘI

  • PP
  • KMV