Mastercard Obchodník roku 2018 - Zaměstnavatel v obchodě

Publikováno: 14. 11. 2018

Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR za podpory společnosti Mastercard vyhlašuje v  rámci soutěže „Mastercard Obchodník roku 2018“ 2. ročník ve speciální kategorii „Zaměstnavatel v  obchodě“.

Do soutěže se mohou zapojit všichni obchodníci sdružení ve Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR, ale i nečlenské firmy. Soutěž je zaměřena především na větší zaměstnavatele zaměstnávající více než 250 zaměstnanců (není však podmínkou).

Odborným garantem vyhodnocení této kategorie je nezávislá odborná společnost Hays Czech Republic s.r.o. Srdečně Vás proto zveme k  účasti v  této soutěži, do které se můžete zapojit vyplněním online dotazníku na tomto odkaze.

Dotazník je třeba vyplnit a odeslat nejpozději do 14. prosince 2018, po tomto datu bude již probíhat zpracování výsledků.

Budeme velmi rádi, pokud se všichni do této soutěže zapojíte.

Výsledky soutěže budou oznámeny na mezinárodní konferenci Retail Summit 2019, která se bude konat ve dnech 4. až 6. února 2019, kde bude vyhlášen nejlepší zaměstnavatel – tedy vítěz této soutěže.

Odpovědnou osobou za tuto kategorii v rámci Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR je Irena Vlčková vlckova@socr.cz, na kterou se můžete obrátit s případnými dotazy.

ODKAZY A ZPRÁVY

STRATEGIČTÍ PARTNEŘI

  • PP
  • KMV
  • Mastercard