Mastercard Obchodník roku 2017 - Zaměstnavatel v obchodě

Publikováno: 27. 11. 2017

Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR za podpory společnosti Mastercard vyhlašuje v  rámci soutěže „Mastercard Obchodník roku 2017“ speciální kategorii „Zaměstnavatel v  obchodě“.

Do soutěže se mohou zapojit všichni obchodníci sdružení ve Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR a nečlenské firmy v  případě, že zaměstnávají více než 250 zaměstnanců.


Odborným garantem vyhodnocení této kategorie je nezávislá odborná společnost Hays Czech Republic s.r.o. Srdečně Vás proto zveme k  účasti v  této soutěži, do které se můžete zapojit vyplněním online dotazníku na tomto odkaze.

Dotazník je třeba vyplnit a odeslat nejpozději do 4. prosince 2017, po tomto datu bude již probíhat zpracování výsledků.

Budeme velmi rádi pokud se všichni do této soutěže zapojíte.

Výsledky soutěže budou oznámeny na mezinárodní konferenci Retail Summit 2018, která se bude konat ve dnech 5. až 7. února 2018, kde bude vyhlášen nejlepší zaměstnavatel – tedy vítěz této soutěže.

Odpovědnou osobou za tuto kategorii v  rámci Svazu obchodu a cestovního ruchu je Irena Vlčková vlckova@socr.cz, na kterou se můžete obrátit s  případnými dotazy.

Zdroj: SOCR

ODKAZY A ZPRÁVY

STRATEGIČTÍ PARTNEŘI

  • PP
  • KMV
  • Mastercard