Kulinářství v období první republiky – VŠH

Publikováno: 16. 5. 2018

U příležitosti 100. výročí vzniku samostatného československého státu v rámci projektu Společné století pořádá člen SOCR ČR - Vysoká škola hotelová v Praze (VŠH) gastronomickou akci Kulinářství v období první republiky. Akce se koná ve středu 16. 5. 2018 od 10 do 20 hod. v prostorách VŠH, Svídnická 506, Praha 8. Pozvánku spolu se seznamem prvorepublikových jídel a nápojů, které budou na akci nabízeny, zasílám v příloze tohoto emailu. Parkování je možné v areálu školy.

Bližší informace o akci na:
https://www.vsh.cz/cs/o-skole/aktualni-zpravy/gastronomicka-akce-kulinarstvi-v-obdobi-prvni-republiky-streda-16-kv/
https://spolecnestoleti.cz/cs/akce/kulinarstvi-v-obdobi-prvni-republiky

Součástí gastronomické akce bude i kulturní program, expozice prvorepublikových jídelních lístků a prezentace dobročinného projektu Stůl pro jednoho, který je realizován absolventkou VŠH Dominikou Farkasovou. Cílem projektu je zamezit hladovění a podpořit snahu klientů (osob bez domova) o znovu začlenění do společnosti. Projekt řeší částečně i problematiku plýtvání potravinami ve stravovacích zařízeních.

V případě, že Vám to Vaše časové možnosti dovolí, rádi Vás na akci přivítáme. Samozřejmě můžete k účasti za Vaši instituci delegovat i další zástupce, případně přeposlat tento email dalším zájemcům o dobové kulinářské zážitky.
Těšíme se na setkání s Vámi.

2018_05_16_Kulinarstvi_v_obdobi_prvni_republiky_pozvanka.jpg

ODKAZY A ZPRÁVY

STRATEGIČTÍ PARTNEŘI

  • CSOB
  • PP
  • KMV