Veletrh Alles für den Gast a Vinova 2006

Publikováno: 18. 11. 2005

Alles für den Gast 2006

Vinova 2006

 

setkání expertů a obchodníků z Rakouska, České Republiky, Slovenska a Maďarska z oborů gastronomie, hotelnictví, potravin a vína v nejnovějším veletržním centru Rakouska ve Vídni čeká na Vás

 

2.-5. 4. 2006, MessezentrumWienNeu

 

Každoročně konané odborné veletrhy se vyvíjí do absolutní odbornosti, mohou vám přinést optimální přehled, nabízí enormní internacionální náplň. Přírůstkem dalších top vystavovatelů rozšiřuje škálu nabídky veletrhu. Zde můžete srovnat nabídky stávajících dodavatelů a zde jsou jí všichni vystavovatelé na dosah. Tyto odborné veletrhy nabízí nejlepší geografickou polohu pro mezinárodní obchodní trasy.

Představte své výrobky a inovace rakouské odborné veřejnosti a expertům z celého regionu na dvou unikátních veletrzích Alles für den Gast a Vinova ve Vídni.

 

Společnost Schwarz a Partner spol. s r.o., která je oficiálním zastoupením těchto veletrhů v České Republice, na Slovensku a v Maďarsku, Vám nabízí možnost zúčastnit se této akce jako vystavovatel na samostatném stánku nebo jako spoluvystavovatel na společném stánku českých firem za speciálních podmínek, čímž se firmám otevírají větší obchodní možnosti především na velmi lukrativním rakouském trhu a také na trzích celého středoevropského regionu.

Výhodou společného stánku je, že vystavovatelé si mohou objednat menší plochu, než pro jednotlivé vystavovatele, čímž tedy ušetří. Tato nabídka je připravena především pro menší a střední firmy, které se chtějí prezentovat v menším měřítku a vyzkoušet tak odezvu na své výrobky a služby v Rakousku.

 

Vystavovatelé na tomto ročníku veletrhu budou především obchodníci z oboru gastronomie

a pohostinství, výrobci značkových potravin a nápojů, výrobci vybavení pro obchody, restaurace

a gastronomická zařízení, výrobci kuchyňské techniky a hotelových zařízení.

Z potravinových oborů budou vystavovateli představeny mléčné produkty, hlubokomražená strava, cukrovinky, dietní strava, těstoviny, koření, pivo, káva a čaj, energetické nápoje, bezalkoholové

a alkoholické nápoje a mnoho dalších potravin.

 

Na veletrzích jsou očekáváni odborní návštěvníci, pracující v oblasti hotelnictví, gastronomie, společného stravování, dále pracovníci gastroprovozoven-obchodů-podniků, absolventi i zaměstnanci vysokých hotelových škol, velkoobchody s nápoji a mnoho dalších.

Rádi uvítáme návštěvníky z České Republiky na stánku společnosti Schwarz & Partner – Kontaktní fórum pro střední a východní Evropu, který bude umístěn v átriu – u vchodu na veletrh.

Na stánku budou návštěvníci informováni o vystavovatelích, kteří chtějí navázat kontakty a najít nové obchodní partnery v České Republice, hledají obchodní zastoupení nebo přímé odběratele, případně hledají zaměstnance se znalostí češtiny. Pro zájemce budou pořádány prohlídky veletrhu a Nového vídeňského veletržního areálu - v češtině.

 

Jako každoročně, tak i v příštím roce bude pro zájemce organizován jednodenní zájezd, s odjezdy z Prahy, Brna, Břeclavi, Českých Budějovic, Českého Krumlova a Bratislavy.

 

Ročník 2005 ukázal, že je veletrh zcela odborným setkáním v oboru gastronomie a hotelnictví. Na ploše 10 670 m2 byla viditelná velká dynamika ze strany vystavovatelů (301 vystavovatelů a dalších 51 na Vinově). Nárůst počtu návštěvníků o 14 % (celkem 11 716 návštěvníků společně s Vinovou) odráží velký potenciál pro další ročník. Velký zájem o veletrh projevili maďarské firmy (5 vystavovatelů). Chtěli bychom Vás motivovat těmito úspěchy minulého ročníku a těšíme se na ještě rozsáhlejší

a navštěvovanější ročník 2006.

 

Zájemci o vystavování nebo návštěvu veletrhu, kontaktujte nás na níže uvedené adrese.

Pro první tři vystavovatele z České Republiky pořadatel veletrhu Reed Exhibitions Messe Wien GmbH nabízí speciální podmínky.

 

Zastoupení pro Českou republiku a Slovensko:

Schwarz & Partner, s. r. o.

Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1

Ing. Romana Svátková, Lenka Kotllárová

Mob.: 604 243 010, 728 404 471

Tel: 222 240 711, 558 711 741

E-mail: veletrhy@terminy.cz, export@terminy.cz

Internet: www.terminy.cz

                                      

Pořadatel veletrhu: Reed Exhibitions Messe Wien GmbH (www.gastwien.at)

ODKAZY A ZPRÁVY

STRATEGIČTÍ PARTNEŘI

  • PP
  • KMV
  • Mastercard